Szkolenia z prezentacji i wystąpień publicznych dla firm

Jak prezentować się ekspercko i sprawić, że słuchacze wyjdą ze spotkania z nami mądrzejsi, zaangażowani, zmotywowani?

Odpowiedzią jest dobre szkolenie z wystąpień publicznych i prezentacji. Co jednak znaczy „dobre”?:

  • uszyte na miarę,
  • wynikające ze znajomości potrzeb Uczestników,
  • sprawdzone merytorycznie.

Szukasz najlepszego szkolenia z wystąpień dla pracowników Twojej firmy lub dla samego siebie? Myślisz o rozwoju kompetencji i chcesz zapewnić jak najwyższą jakość usługi szkoleniowej?

Oferuję autorski program szkoleniowy, z którego skorzystały już setki zadowolonych Uczestników pracujących dla marek tych największych i tych mniej rozpoznawalnych.

Skontaktuj się ze mną w sprawie szkolenia z wystąpień dla Ciebie lub Twojej firmy!

Otwarte szkolenie z wystąpień publicznych

Jeśli zaś ciekawi Cię udział w otwartym szkoleniu z wystąpień publicznych, serdecznie zapraszam na najbliższe. To już kolejna edycja tego szkolenia. Największą korzyścią jest rozwój kompetencji Uczestników, których opinie zawsze możesz poznać, zanim zdecydujesz się na udział w naszym spotkaniu.

Moja średnia ocena w Google to 5.0!

Przemysław Kutnyj zrealizował dla nas szkolenie z wystąpień publicznych i płynności w komunikacji. Szkolenie zostało zrealizowane w profesjonalny sposób i zgodnie z oczekiwaniami podniosło kompetencje komunikacyjne kadry zarządzającej PANEK SA. Polecamy usługi Przemysława Kutnyja jako godnego zaufania i sprawdzonego partnera.

Maciej Panek
Prezes Zarządu PANEK SA

Współpracowaliśmy z Przemkiem przy szkoleniach medialnych wielokrotnie. Za każdym razem jako trener bardzo dobrze wywiązywał się ze swoich obowiązków, profesjonalnie i z zaangażowaniem budując proces szkoleniowy. Polecamy!

Adrian Gawlikowski
Prezes Zarządu CORE PR

Pan Kutnyj przygotował i przeprowadził zajęcia z całą starannością, wykorzystując szereg ciekawych pomocy i ćwiczeń angażujących słuchaczy. Wyjątkowe umiejętności interpersonalne prowadzącego spowodowały, że przekazywane treści okazały się interesujące (…)

Anna Machalica
Prezes Stowarzyszenia Otwarte Drzwi

Przemysław Kutnyj zrealizował dla nas szkolenie medialne w związku z debiutem na alternatywnym rynku obligacji CATALYST. Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie i przyniosło oczekiwane efekty.

Maciej Ziembicki
Prezes Zarządu Polbrand Sp. z o.o.
Skontaktuj się ze mną w sprawie szkolenia z wystąpień dla Ciebie lub Twojej firmy!

Jak wybrać odpowiednie szkolenie z wystąpień dla pracowników, menedżerów i kierowników?

Jak wybrać dobre szkolenie z wystąpień publicznych i prezentacji biznesowych? Decydować może o tym kilka parametrów, a z mojego punktu widzenia kluczowe są następujące aspekty:

  • przygotowanie merytoryczne prowadzącego,
  • dobrze rozpoznane potrzeby uczestników,
  • właściwie opracowany scenariusz spotkania.

Szkolenie dla firm z wystąpień publicznych i prezentacji – jaki trener sprawdzi się najlepiej?

Czy jeśli szkolenie z prezentacji i wystąpień jest przeznaczone dla menedżerów projektów lub specjalistów IT lub kadry zarządzającej, to dobrym wyborem będzie trener z doświadczeniem w wystąpieniach telewizyjnych, czy taki, który ma doświadczenie specjalistyczne i menedżerskie? Który z nich będzie mógł lepiej nawiązywać do świata audytorium? I znów, jeśli celem spotkania jest integracja z odrobiną wiedzy, to czy konieczny jest trener z wieloletnim doświadczeniem menedżerskim, czy może lepiej się sprawdzi trener celebryta, który dla wielu już na wejściu ma 100 punktów więcej do prestiżu, bo jest znany.

Szkolenie dla pracowników i kadry zarządzającej z prezentacji i wystąpień – jaki jest cel szkolenia?

Czy trener, który uczy wystąpień publicznych, sam występuje, czy po prostu dużo o tym przeczytał i uznajemy, że to nam wystarczy? Wybór powinien być determinowany poprzez cel, który koniecznie należy opracować przed szkoleniem. Celem nie jest na pewno samo odbycie szkolenia, lecz konkretne efekty. W ich doprecyzowaniu pomocą powinien służyć właśnie trener. Wszak on, jak mało kto, jest w stanie powiedzieć, co jest realne przy konkretnych założeniach dotyczących:

  • liczebności grupy,
  • stopnia jej zróżnicowania co do umiejętności,
  • czasu spotkania,
  • specyfiki wystąpień, których doskonalenie jest celem.

Wszystko ma znaczenie i najwięcej pracy należy wykonać przed szkoleniem, ponieważ tylko wtedy damy sobie szansę na pożądane efekty. Właśnie tym charakteryzuje się dobre szkolenie z wystąpień i prezentacji: pracą wykonaną przed nim. Pracą, dzięki której samo spotkanie to przygoda rozwojowa, stanowiąca przyjemność i dla uczestników, i dla zamawiającego, i dla… trenera. Ta przyjemność jednak musi prowadzić ku głównemu efektowi i najważniejszej korzyści: rozwojowi konkretnych kompetencji.

Skontaktuj się ze mną w sprawie szkolenia z wystąpień dla Ciebie lub Twojej firmy!