Konferansjer Warszawa – moderacja i prowadzenie eventów

Odtwórz film na temat Obsługa konferansjerska

Każde wydarzenie jest inne. To banał. Jak jednak sprawić, by ono samo zagościło w pamięci audytorium na dłużej? Na odpowiednie przygotowanie i oprawę składa się bardzo wiele elementów, a jednym z nich jest dobry prowadzący eventu – konferansjer.

Jeśli szukasz kogoś, kto zapewni prowadzenie spotkania na wysokim poziomie, z klasą, a jednocześnie z subtelnym humorem, zapraszam do współpracy.

Skontaktuj się ze mną w sprawie poprowadzenia Twojego wydarzenia!
Konferansjer Warszawa

Prowadzenie konferencji i wydarzeń – dlaczego ja?

Dlaczego ja? Daję bezpieczeństwo. Dbam o agendę spotkania i jakość interakcji pomiędzy wystąpieniami. Zawsze czerpię z wiedzy nt. prelegentów oraz zapewniam płynne przejścia pomiędzy kolejnymi prelekcjami, nawiązując do tego, o czym była mowa.

Moje doświadczenie to współpraca konferansjerska przy konferencjach edukacyjnych, jak i biznesowych. Współpracowałem m.in. z takimi organizacjami, jak: PMI International, Towarzystwa Biznesowe, Stowarzyszenie Terapeutów Neurorozwojowych, Fundacja Pozytywni, Kongres Przedsiębiorczości czy Toastmasters International.

Moja średnia ocena w Google to 5.0!

Przemysław Kutnyj zrealizował dla nas szkolenie z wystąpień publicznych i płynności w komunikacji. Szkolenie zostało zrealizowane w profesjonalny sposób i zgodnie z oczekiwaniami podniosło kompetencje komunikacyjne kadry zarządzającej PANEK SA. Polecamy usługi Przemysława Kutnyja jako godnego zaufania i sprawdzonego partnera.

Maciej Panek
Prezes Zarządu PANEK SA

Współpracowaliśmy z Przemkiem przy szkoleniach medialnych wielokrotnie. Za każdym razem jako trener bardzo dobrze wywiązywał się ze swoich obowiązków, profesjonalnie i z zaangażowaniem budując proces szkoleniowy. Polecamy!

Adrian Gawlikowski
Prezes Zarządu CORE PR

Pan Kutnyj przygotował i przeprowadził zajęcia z całą starannością, wykorzystując szereg ciekawych pomocy i ćwiczeń angażujących słuchaczy. Wyjątkowe umiejętności interpersonalne prowadzącego spowodowały, że przekazywane treści okazały się interesujące (…)

Anna Machalica
Prezes Stowarzyszenia Otwarte Drzwi

Przemysław Kutnyj zrealizował dla nas szkolenie medialne w związku z debiutem na alternatywnym rynku obligacji CATALYST. Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie i przyniosło oczekiwane efekty.

Maciej Ziembicki
Prezes Zarządu Polbrand Sp. z o.o.
Skontaktuj się ze mną w sprawie poprowadzenia Twojego eventu!

Kto to jest konferansjer i jakie są jego zadania?

W dużym uproszczeniu, konferansjer to osoba, która jest odpowiedzialna za prowadzenie i moderację wydarzenia. O co powinien zadbać dobry konferansjer? Można powiedzieć, że o atmosferę i porządek spotkania. To w największym uproszczeniu dotyczy każdego z wydarzeń. Co się jednak za tym kryje? Przede wszystkim praca z agendą (czasem jej aktywne współopracowywanie), prowadzenie wydarzenia. W oparciu o agendę, bieżący kontakt z organizatorami, zapowiadanie prelegentów, podsumowywanie ich wystąpień i płynne przejścia pomiędzy kolejnymi częściami spotkania. To oczywiście nie wszystko.

Niekiedy okazuje się, że pojawiają się kłopoty techniczne, prezentujący, wbrew ustaleniom, przekazuje prezentację tuż przed swoim wystąpieniem, a działająca dotąd przejściówka nie działa. Wtedy jako prowadzący również biorę odpowiedzialność za to, co wydarzy się dalej. Innymi słowy – działam. Albo osobiście, albo dbam o to, by problem został rozwiązany. Nie jest łatwo robić notatki dotyczące wystąpienia, które za chwilę podsumuję, i uzgadniać z organizatorami, jak rozwiązać problem techniczny, ale… to możliwe. Wystarczy zachować spokój i pracować tak, jakby to wszystko właśnie tak miało się potoczyć.

Kompleksowe prowadzenie i moderacja wydarzeń

Co ułatwia takie podejście? Kompleksowe przygotowanie do prowadzenia wydarzenia. Co ono oznacza? Tyle, że na przykład dowiaduję się na temat prelegentów wszystkiego, co konieczne, aby ich dobrze zapowiedzieć. Jakikolwiek temat jest poruszany, dowiaduję się o nim tyle, ile można, by móc wyszukać następnie ciekawostki, anegdoty, które z kolei pomogą budować mosty między prelekcjami. Na wypadek kłopotów technicznych przygotowuję żarty lub anegdoty, które pozwolą przetrwać trudniejszy czas.

Kiedy to wszystko jest łatwiejsze? Przede wszystkim wtedy, kiedy ma się już na koncie niejedno wydarzenie, dzięki czemu można zapewnić zamawiającemu nie tylko to, o czym była mowa na początku tego materiału, czyli atmosferę i porządek, ale i bezpieczeństwo. To, które dotyczy przekazu i komfortu tak dla organizatorów, jak i uczestników spotkania.

Jeśli zatem szukasz doświadczonego konferansjera, który zagwarantuje wysoką jakość Twojego eventu – zapraszam do kontaktu.

Skontaktuj się ze mną w sprawie poprowadzenia Twojego wydarzenia!