Mentoring biznesowy, coaching wystąpień publicznych

Obawiasz się, czy dobrze wypadniesz? Przygotowujesz się do ważnego wystąpienia? Chcesz fachowej porady, lecz dopasowanej do Ciebie jak idealny strój? Zapraszam na indywidualne sesje coachingowe z wystąpień publicznych.

Mentoring wystąpień publicznych online – co zyskasz?

  • spersonalizowane wskazówki dotyczące pokonywania lęku, by być sobą
  • pewność, że zrobiłeś/zrobiłaś wszystko, aby wypaść ekspercko
  • pewność, że przećwiczysz to, co można, trzeba i warto, aby odnieść sukces

Indywidualny mentoring online

Skontaktuj się ze mną w sprawie indywidualnego mentoringu!
Sprawdź filmy na moim kanale i przekonaj się, jak wiele zyskasz decydując się na mentoring online!
Moja średnia ocena w Google to 5.0!

Przemysław Kutnyj zrealizował dla nas szkolenie z wystąpień publicznych i płynności w komunikacji. Szkolenie zostało zrealizowane w profesjonalny sposób i zgodnie z oczekiwaniami podniosło kompetencje komunikacyjne kadry zarządzającej PANEK SA. Polecamy usługi Przemysława Kutnyja jako godnego zaufania i sprawdzonego partnera.

Maciej Panek
Prezes Zarządu PANEK SA

Współpracowaliśmy z Przemkiem przy szkoleniach medialnych wielokrotnie. Za każdym razem jako trener bardzo dobrze wywiązywał się ze swoich obowiązków, profesjonalnie i z zaangażowaniem budując proces szkoleniowy. Polecamy!

Adrian Gawlikowski
Prezes Zarządu CORE PR

Pan Kutnyj przygotował i przeprowadził zajęcia z całą starannością, wykorzystując szereg ciekawych pomocy i ćwiczeń angażujących słuchaczy. Wyjątkowe umiejętności interpersonalne prowadzącego spowodowały, że przekazywane treści okazały się interesujące (…)

Anna Machalica
Prezes Stowarzyszenia Otwarte Drzwi

Przemysław Kutnyj zrealizował dla nas szkolenie medialne w związku z debiutem na alternatywnym rynku obligacji CATALYST. Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie i przyniosło oczekiwane efekty.

Maciej Ziembicki
Prezes Zarządu Polbrand Sp. z o.o.
Skontaktuj się ze mną w sprawie indywidualnego mentoringu!

Co to jest mentoring?

Czym jest mentoring? To sposób przekazywania wiedzy, który jest idealnie dopasowany do potrzeb mentorowanej osoby. Czy jest skuteczny? To zależy od tego, czy mentor wie więcej od niej oraz od tego, czy umie tę wiedzę przekazać. 

Ważne zatem jest nie tylko przygotowanie merytoryczne mentora, lecz także sposób przekazywania wiedzy. Czy to wszystko? 

Jest jeszcze jeden parametr, który może decydować o jakości współpracy z coachem? To zwyczajnie to, czy jest między nami chemia, czy też nie. Jak się jednak o tym przekonać? Najlepiej odbyć spotkanie zapoznawcze, podczas którego omówimy wstępnie potrzeby. Pozwala to zatroszczyć się o każdy z obszarów, o których była mowa do tej pory.

Coaching wystąpień publicznych – jak wygląda współpraca?

Jak wygląda współpraca w przypadku mentoringu z wystąpień? Zaczynamy właśnie od tej pierwszej rozmowy – telefonicznie lub na Zoom. Dowiaduję się wówczas, czy jestem człowiekiem, który może Ci pomóc w rozwoju. Po wysłuchaniu Cię mówię uczciwie, w jakim obszarze możesz liczyć na moje wsparcie, tak aby obie strony dały sobie szansę na poczucie sukcesu na koniec. Co dalej? Umawiamy się na konkretną liczbę spotkań. Zwyczajowo spotkania z coachem biznesowym to pięć godzin zegarowych podzielonych na 3 lub pięć spotkań. Koszt za godzinę jest wtedy niższy, lecz nie to przesądza o atrakcyjności usługi.

Chodzi o to, że taki podział pozwala zarówno przećwiczyć to, co dla Ciebie ważne, lecz także umożliwia utrwalenie zdobytych wiadomości. To kluczowe z punktu widzenia przyswajania jakiejkolwiek wiedzy. Co jeszcze jest ważne i co zyskasz dzięki mentoringowi wystąpień przed publicznością?

Na czym polega mentoring?

Podczas sesji pracujemy na Twoich wyzwaniach i problemach. Skupiamy się na trenowaniu narzędzi, które dają szansę na powodzenie. Przy okazji możemy również poruszać tematy w nieoczywisty związany z wystąpieniami, jak asertywność czy udzielanie informacji zwrotnej. Kluczowe jest to, by po cyklu spotkań składających się na proces zwiększyć Twoją pewność siebie, świadomość mocnych stron i wiarę w to, że to wystąpienie, na którym Ci zależy zostanie przygotowane najlepiej jak to tylko możliwe.

Skontaktuj się ze mną w sprawie indywidualnego mentoringu!