Nazywam się Przemysław Kutnyj i szkolę. Przede wszystkim z wystąpień publicznych. Dlaczego? Bo to fantastyczna przygoda, dzięki której pokonałem kiedyś własne obawy i niepokoje związane z zabieraniem głosu.

Każdy może się tego nauczyć i jestem o tym przekonany. Nigdy nie sądziłem że zostanę mistrzem Polski w przemawianiu ani że PWN wyda moją książkę na ten temat.

Nigdy, dopóki, no właśnie, nie zacząłem nad tym pracować. Wierzę, że to kwestia odpowiednich narzędzi i własnego wysiłku, dobrego prowadzenia i kluczowych wskazówek. Tylko tyle i aż tyle, bo wciąż wielu boi się zabrać głos. Pomagam w tym, by się nie bać, mimo strachu.

Od 2007 r. przeszkoliłem setki osób (m.in.: Interia, Orlen, Polmed SA, Money Expert SA, Inter-Vion, PANEK SA, Royal Bank of Scotland, BNP Paribas, LOTOS, PKP Energetyka, Luxiona, Philip Morris International, Euromaster, Mazowiecki Urząd Wojewódzki, KAS, szkolenia indywidualne).

 

Jestem certyfikowanym trenerem, coachem biznesu na poziomie ACC International Coach Federation, jak i konsultantem MaxieDISC
W styczniu 2017 roku zostałem Mistrzem Polski w Przemowach Humorystycznych Toastmasters International. W 2016 roku zostałem Wicemistrzem Polski w Przemawianiu (przemowy inspiracyjne). Poprzedni rok to wicemistrzostwo na poziomie europejskim, w języku angielskim. 

Jestem autorem książki Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych, wydanej nakładem prestiżowego Wydawnictwa PWN.

Zapraszam do obejrzenia filmów z Mistrzostw Polski w 2016 i 2017 roku, jak i na wideobloga:

2016: https://www.youtube.com/watch?v=PdZNZRTpKWA
2017: https://www.youtube.com/watch?v=0X0-sh8Wx94&t=172s
wideoblog: https://www.youtube.com/channel/UCSU2d6qnC4g1D9UgqeaAPxg?view_as=subscriber 

Nagrody za wystąpienia publiczne