_DSC5620_mniejsze

Nazywam się Przemysław Kutnyj. Rocznik 1978 – podobno dobry. Działalnością szkoleniową zajmuję się od 2007 r. (m.in.: Interia, Orlen, Polmed SA, Polbrand, Money Expert SA, Ad Publica Connect, Complex, Stowarzyszenie Otwarte Drzwi, Inter-Vion, PANEK SA, Royal Bank of Scotland, BNP Paribas, LOTOS, PKP Energetyka, szkolenia indywidualne); do niedawna związany z branżą public relations; ukończyłem: polonistykę Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją edytorsko-wydawniczą, studia podyplomowe z zakresu public relations Szkoły Głównej Handlowej, liczne inne kursy doszkalające, w tym kurs retoryczny w Polskiej Akademii Nauk, szkolenie mikrofonowe w Polskim Radiu czy z relacji interpersonalnych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Mam certyfikaty trenera Uniwersytetu Warszawskiego, w tym na poziomie zaawansowanym.

Jestem certyfikowanym coachem biznesu na poziomie ACC International Coach Federation, jak i konsultantem MaxieDISC.

W 2016 roku zostałem Wicemistrzem Polski w Przemawianiu Publicznym tej organizacji (przemowy inspiracyjne), a jest to największa tego typu struktura na świecie, w tym w Polsce. W styczniu 2017 roku zostałem Mistrzem Polski

w Przemowach Humorystycznych.

 W moim przekonaniu niemal każdy może się nauczyć występować publicznie, a same wystąpienia powinny służyć dobru, zgodnie z klasycznymi ideałami retorycznymi.

Zapraszam do obejrzenia filmów z Mistrzostw Polski w 2016 i 2017 roku, jak i na wideobloga:
2016: 
https://www.youtube.com/watch?v=PdZNZRTpKWA
2017: https://www.youtube.com/watch?v=0X0-sh8Wx94&t=172s
wideoblog: https://www.youtube.com/channel/UCSU2d6qnC4g1D9UgqeaAPxg?view_as=subscriber 

Poniżej wybrane nagrody z kilku ostatnich lat.

Nagrody za wystąpienia publiczne