Nazywam się Przemysław Kutnyj i szkolę. Przede wszystkim z wystąpień publicznych. Dlaczego? Bo to fantastyczna przygoda, dzięki której pokonałem kiedyś własne obawy i niepokoje związane z zabieraniem głosu.

Każdy może się tego nauczyć i jestem o tym przekonany. Nigdy nie sądziłem, że zostanę mistrzem Polski w przemawianiu ani że PWN wyda moją książkę na ten temat.

Nigdy, dopóki, no właśnie, nie zacząłem nad tym pracować. Wierzę, że to kwestia odpowiednich narzędzi i własnego wysiłku, dobrego prowadzenia i kluczowych wskazówek. Tylko tyle i aż tyle, bo wciąż wielu boi się zabrać głos. Pomagam w tym, by się nie bać, mimo strachu.

Od 2007 r. przeszkoliłem setki osób pracujących samodzielnie lub w małych, średnich, jak i największych polskich i światowych firmach.

 

Jestem certyfikowanym trenerem, coachem biznesu na poziomie ACC International Coach Federation, jak i konsultantem MaxieDISC
W styczniu 2017 roku zostałem Mistrzem Polski w Przemowach Humorystycznych Toastmasters International. W 2016 roku zostałem Wicemistrzem Polski w Przemawianiu (przemowy inspiracyjne). W 2021 roku uzyskałem tytuł mistrza w przemówieniach na poziomie europejskim, w języku angielskim (Toastmasters International).

Jestem autorem książki Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych, wydanej nakładem prestiżowego Wydawnictwa PWN.

Zapraszam do obejrzenia filmów z Mistrzostw Polski w 2016 i 2017 roku, jak i na wideobloga:

2016: https://www.youtube.com/watch?v=PdZNZRTpKWA
2017: https://www.youtube.com/watch?v=0X0-sh8Wx94&t=172s
wideoblog: https://www.youtube.com/channel/UCSU2d6qnC4g1D9UgqeaAPxg?view_as=subscriber 

Nagrody za wystąpienia publiczne