Przemysław Kutnyj

Nazywam się Przemysław Kutnyj. Szkolę głównie z wystąpień publicznych, stylów zachowań DISC, jak i efektywnej komunikacji (asertywność, zarządzanie zmianą, obsługa klienta). Jestem również właścicielem firmy szkoleniowej www.dobramowa.com

Wierzę, że każdy może się nauczyć wystąpień publicznych – wystarczy trochę wiary we własne siły, dobre podpowiedzi i trening.

Od 2007 r. przeszkoliłem setki osób pracujących samodzielnie lub w małych, średnich, jak i największych polskich i światowych firmach. Przez kilkanaście lat byłem PR-owcem realizującym projekty dla wielkich korporacji, jak i małych podmiotów. Wiem, co działa. 

Pracuję nad uczciwym wywieraniem wpływu, z jasnymi intencjami, bo tylko wtedy budujemy kapitał społecznego zaufania (jakkolwiek górnolotnie to brzmi;-)

 

Jestem certyfikowanym trenerem biznesu, jak i konsultantem MaxieDISC.

W styczniu 2017 roku zostałem Mistrzem Polski w Przemowach Humorystycznych Toastmasters International. W 2016 roku zostałem Wicemistrzem Polski w Przemawianiu (przemowy inspiracyjne). W 2021 roku uzyskałem tytuł mistrza w przemówieniach w konkursie międzynarodowym  (Toastmasters International).

Jestem autorem książek:

Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych, wyd. PWN (2020)

Jak być zabawnym, a nie śmiesznym. Przewodnik po dobrej rozmowie w domu, w pracy, w życiu, wyd. Onepress (2022)

Zapraszam do obejrzenia filmu z Mistrzostw Polski w 2016 i 2017 roku, jak i na mój kanał na You Tube.

Obok znajduje się zdjęcie z wybranymi nagrodami po konkursach retorycznych.

Mistrz Polski w przemowach publicznych