Nazywam się Przemysław Kutnyj. Szkolę głównie z wystąpień publicznych, stylów zachowań DISC, jak i efektywnej komunikacji (asertywność, zarządzanie zmianą, obsługa klienta). Jestem również właścicielem firmy szkoleniowej www.dobramowa.com

Wierzę, że każdy może się nauczyć wystąpień publicznych – wystarczy trochę wiary we własne siły, dobre podpowiedzi i trening.

Od 2007 r. przeszkoliłem setki osób pracujących samodzielnie lub w małych, średnich, jak i największych polskich i światowych firmach. Przez kilkanaście lat byłem PR-owcem realizującym projekty dla wielkich korporacji, jak i małych podmiotów. Wiem, co działa.

Jeśli jednak szukasz technik manipulacji, nie dogadamy się. Pracuję nad uczciwym wywieraniem wpływu, z jasnymi intencjami, bo tylko wtedy budujemy kapitał społecznego zaufania (jakkolwiek górnolotnie to brzmi;-)

Jestem certyfikowanym trenerem, coachem biznesu na poziomie ACC International Coach Federation, jak i konsultantem MaxieDISC
W styczniu 2017 roku zostałem Mistrzem Polski w Przemowach Humorystycznych Toastmasters International. W 2016 roku zostałem Wicemistrzem Polski w Przemawianiu (przemowy inspiracyjne). W 2021 roku uzyskałem tytuł mistrza w przemówieniach w konkursie międzynarodowym  (Toastmasters International).

Jestem autorem książki Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych, wydanej nakładem prestiżowego Wydawnictwa PWN.

Zapraszam do obejrzenia filmu z Mistrzostw Polski w 2016 i 2017 roku, jak i na mój kanał na You Tube.

Poniżej znajduje się zdjęcie z wybranymi nagrodami po konkursach retorycznych:

Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych
Mistrz Polski w przemowach publicznych