Przemysław Kutnyj

O mnie

Nazywam się Przemysław Kutnyj. Szkolę głównie z wystąpień publicznych, stylów zachowań DISC, jak i efektywnej komunikacji (asertywność, zarządzanie zmianą, obsługa klienta). Jestem również właścicielem firmy szkoleniowej www.dobramowa.com

Wierzę, że każdy może się nauczyć wystąpień publicznych – wystarczy trochę wiary we własne siły, dobre podpowiedzi i trening.

Od 2007 r. przeszkoliłem setki osób pracujących samodzielnie lub w małych, średnich, jak i największych polskich i światowych firmach. Przez kilkanaście lat byłem PR-owcem realizującym projekty dla wielkich korporacji, jak i małych podmiotów. Wiem, co działa. 

Pracuję nad uczciwym wywieraniem wpływu, z jasnymi intencjami, bo tylko wtedy budujemy kapitał społecznego zaufania (jakkolwiek górnolotnie to brzmi;-)

 

Jestem mówcą, certyfikowanym trenerem biznesu, konferansjerem i moderatorem spotkań, facylitatorem, jak i konsultantem MaxieDISC.

W styczniu 2017 roku zostałem Mistrzem Polski w Przemowach Humorystycznych Toastmasters International. W 2016 roku zostałem Wicemistrzem Polski w Przemawianiu (przemowy inspiracyjne). W 2021 roku uzyskałem tytuł mistrza w przemówieniach w konkursie międzynarodowym  (Toastmasters International).

Jestem autorem książek:

Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych, wyd. PWN (2020)

Jak być zabawnym, a nie śmiesznym. Przewodnik po dobrej rozmowie w domu, w pracy, w życiu, wyd. Onepress (2022)

Szkoła retoryki. Jak przekonująco przemawiać, dyskutować i pisać, wyd. Onepress (2024)

Zapraszam do obejrzenia filmu z Mistrzostw Polski w 2016 i 2017 roku, jak i na mój kanał na You Tube.

Obok znajduje się zdjęcie z wybranymi nagrodami po konkursach retorycznych.

Mistrz Polski w przemowach publicznych

Zaufali mi

Firma DOBRA MOWA zrealizowała dla nas szkolenie medialne w związku z debiutem na alternatywnym rynku obligacji CATALYST. Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie i przyniosło oczekiwane efekty.

Maciej Ziembicki

Prezes Zarządu Polbrand SA

Przemysław Kutnyj zrealizował dla nas szkolenie z wystąpień publicznych i płynności w komunikacji. Szkolenie zostało zrealizowane w profesjonalny sposób i zgodnie z oczekiwaniami podniosło kompetencje komunikacyjne kadry zarządzającej PANEK SA. Polecamy usługi Przemysława Kutnyja jako godnego zaufania i sprawdzonego partnera.

Maciej Panek
Prezes Zarządu PANEK SA

 

Przemek Kutnyj przeprowadził szkolenie dotyczące konkretnego wystąpienia publicznego. Jego wiedza i umiejętności jej przekazania pozwoliły należycie zadbać nie tylko odpowiednią strukturę wystąpienia, lecz także o sposób jego wygłoszenia, co jest równie ważne. Serdecznie polecam usługi Przemka jako partnera biznesowego, na którego można liczyć także wówczas, gdy audytorium, przed którym staniemy, jest i zróżnicowane, i wymagające zarazem.

Michał Mróz 

Prezes Zarządu Inter-Vion SA

Dziękuję Ci za wspaniałe szkolenie, zainspirowałeś mnie i dzięki Tobie zdecydowanie będę zgłębiał temat. (…) Jeszcze raz dziękuję za Twój autentyczny przekaz.

Szymon Adamala, Data Science Section Director, Lingaro Sp. z o.o.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz! Z przyjemnością z Tobą porozmawiam