Tworzenie wystąpień

Masz treść, lecz zastanawiasz się, jak przelać ją na papier tak, by dobrze brzmiała wypowiedziana?

Zapraszam do współpracy. Proponuję stworzenie wystąpienia nie tyle od A do Z, ile od B do Z, ponieważ treść, czyli to, co najważniejsze, na pewno w dużej mierze już masz. Wyselekcjonujemy materiał, ułożymy go w odpowiedniej strukturze, nadamy właściwą formę językową zgodną z oczekiwaniami audytorium i Twoim stylem, a następnie całość – o ile zechcesz – przećwiczymy.

To, co oferuję, to nie tylko opracowanie wystąpienia, lecz pomoc na każdym etapie jego przygotowania. Zaczniemy od analizy audytorium, tego, z czym chcesz je zostawić, by następnie przejść do opracowania argumentacji i kontrargumentacji, o ile ta ostatnia jest ważna dla Ciebie.

Zwrócimy uwagę na to, jak dobrać przykłady i uzasadnienia najlepsze z punktu widzenia Twoich odbiorców. W zależności od długości wystąpienia zadbamy o sposoby na przykucie uwagi audytorium oraz na jego zaangażowanie.

Jak mawia bowiem klasyk, nie chodzi o wyczerpanie audytorium, ale tematu. Nadamy całości ostateczny językowy szlif i możesz tu liczyć nie tylko na moje wykształcenie polonistyczne, lecz także na doświadczenie w pracy nad edycją tekstów.

Na koniec dobierzemy slajdy, o ile uznasz je za konieczne. Wszystko po to, by zachwycić, zainteresować lub przekonać Twoje audytorium do tego, co dla Ciebie ważne.

Zachęcam do kontaktu: kontakt@przemyslawkutnyj.pl

tworzenie wystąpień publicznych
jak napisać wystąpienie